FotogalerieHasek.cz
Poslední aktualizace:
11.12.2017

Archiv novinek

Klíčová slova ve fotogaleriích

08.09.2010
Souběžně s tvorbou fotogalerií se snažíme budovat a rozvíjet systém klíčových slov, který by umožnil jednoduchou orientaci a vyběr fotgrafií. Návštěvník fotogalerií může vybírat a třídit fotografie nejen podle místa pořízení fotografie (kontinent, stát, destinace), ale i podle dalších kriterií. Základní rozlišení typu fotografie umožňují klíčová slova: krajiny,lidé,fauna,flora,města. Vzhledem k naší hlavní fotografické orientaci na faunu, umožňují klíčová slova v této kategorii fotografií vybírat a třídit živočichy podle druhového a rodového jména, řádu, čeledi a třídy v českém i latinském jazyce. Pokud se týká odborných názvů, systematicky se přidržujeme názvoslovi a systému uváděném na www.biolib.cz, kam také svými fotografiemi přispíváme.

Portfolio fotografií z Indie

16.08.2010
Doplněním fotografií z vyšším rozlišením do sekce Portfolio, se nám podařilo prakticky dokončit destinaci Indie. Teď máme v plánu postupně se vracet do historie, ale věřím, že do fotogalerie přibudou i nové destinace, které plánujeme navštívit v blízké i vzdálenější budoucnosti.

Galegie národních parků Indie

03.08.2010
Dokončili jsme fotogalerie indických národních parků. Celkem v sedmi galeriích můžete vidět fotografie z národních parků: Kaziranga, Bandhavgarh, Keoladeo Ghana, Ranthamborhe, Kanha a Sariska. Těšíme na Vaše reakce i připomínky, za které předem děkujeme. A+Z

Spouštíme nový web

14.06.2010
Po letech přešlapování a filozofování jsme do toho konečně vlítli. Takže vítejte na stránkách www.fotogaleriehasek.cz