FotogalerieHasek.cz
Poslední aktualizace:
11.12.2017

Archiv novinek

Excellent experience from Indonesia

11.12.2017
After an amazing stay at Sulawesi and Raja Ampat, we can all recommend a perfect guide for wildlife photographers: sulawesijack@gmail.com and
the wonderful resort of Raja Ampat: https://papua-diving.com/our-resort/.

Many thanks to Indian Holiday

10.05.2015

Many thanks to Tour Operator: Indian Holiday PVT.LTD. (http://www.indianholiday.com) for perfect ensure our tour of South India. Special thanks go to Mrs Dipali Debnath for patient and careful preparing of our itinerary, to our driver and friend Tirupatimu for his endless willingness and of course all the local guides who helped us to experience the beauty of India.
With The Indian Holiday we traveled already for the second time and their services we can highly recommend to all.

Alena and Zdenek

Barevná jižní Indie

30.03.2015
Začátkem letošního roku jsme se po pěti letech opět vydali do Indie. Tentokrát na jih. Program jsme tentokrát měli velice pestrý. Zvládli jsme tři národní parky, historická města, hory, tradiční představení i dva dny lenošení u moře. Počasí nám tentokrát přálo, takže jsme přijeli nadšeni. První obrázky z cesty najdete v našich fotogaleriích již v nejbližších dnech.

Uplakaná Malajsie

21.11.2014
Cílem naší poslední cesty byla Malajsie. Zatímco na téměř všech předchozích cestách nám počasí přálo, tentokrát si řeklo dost! Deštný prales Bornea spolu s nekonečnými plantážemi palmy olejné dělal čest svému přívlastku. Šedivá obloha jen zřídka (s výjimkou pobytu u moře) dovolila sluníčku vykouknout. Přes tyto podmínky se nám podařilo zachytit poměrně dost zástupců z širokého spektra zdejší fauny. Fotografie si budete během krátké doby moci prohlédnout v naší fotogalerii.

Venezuela - příroda, lidé a revoluce

07.01.2014
Venezuela nabízí milovníkovi přírody skutečně pestrou nabídku. Jedinečný kraj Gran Sabana se stolovými horami, spleť kanálů delty Orinoka, mokřady Llanos, hluboké pralesy, Andy a v neposlední řadě pohádkové korálové ostrovy Karibiku. Lidé jsou zde příjemní, ochotní a usměvaví. Nedělají si moc hlavu s odpadky a budují socialismus (aspoň někteří). Obrázky z naší cesty už teď najdete v příslušných fotogaleriích.

Nové fotogalerie z Nového Zélandu

08.04.2013
Úžasné krajiny, maximální ochrana životního prostředí, výjimečná fauna a flora a hlavně nový rozměr pohodového cestování. To pro nás byl a je Nový Zéland. Nahlédněte do našich fotogalerií. http://www.fotogaleriehasek.cz/australie-a-oceanie/novy-zeland/

Dominica není Dominikánská republika !

29.08.2012
Pokud chcete poznat ostrov s nejzachovalejší přírodou v Karibiku, pak navštivte ostrov Dominica. Převážnou část ostrova zabírají husté lesy, najdete zde krásné vodopády a můžete si zde zkusit i horské treky, whale watching i potápění. Pokud přijedete v únoru, můžete si jako bonus užít rej karnevalových masek v hlavním městě Ruseau. Přesvěčte se na našich nejnovějších fotogaleriích z této země.

Keňa 2007 naše nejúžasnější africká výprava

15.08.2012
Pravě se nám podařilo doplnit naše stránky o fotogalerie z naší cesty po Keni 2007. Neradi označujeme naše poznávací cesty přívlastky "nej". Tady jsme ale naši zásadu porušili. Posuďte sami zda oprávněně. V sekci "To nejlepší z" najdete samozřejmě i fotografie z Keni ve větším rozlišení.

Víte, že i lvi mají vládní koalice?

10.04.2012
O lvích koalicích, ale také o vývoji lvů, stromových lvech i zabíjení lvíčat si můžete přečíst ve dvou nejnovějších článcích a to s fotografiemi z NP Serengeti a NP Masai Mara.

Chile ve větším rozlišení

27.01.2012
Zkuste zabloudit do sekce To nejlepší z.. , kde vám nabízíme první fotografickou procházku po Chile ve větším rozlišení. Postupně si budete moci takto prohlédnout všechny námi navštívené destinace.