FotogalerieHasek.cz
Poslední aktualizace:
04.09.2015

Nabídka


Zveme všechny přátele cestování na obrazovou projekci s povídáním na téma "Venezuela - příroda, lidé a revoluce". Akce se uskuteční 25.2.2014 v 19:00 hodin v sále Arnošta Lustiga v Noem Arch restaurant v Brně na ulici Cimburkova 9 u OD TESCO, Královo pole.

[ 1200 zobrazení ]  celý článek
Povídání o Venezuele

Již po osmé vystavujeme v rámci sdružení amatérských fotografů "Obrazy z cest" na Brněnském letišti. V letošním roce představíme velkoformátové fotografie "Tváře Indie" z naší poslední cesty.

[ 1228 zobrazení ]  celý článek
Výstava fotografií

Už posedmé budeme vystavovat na brněnském letišti naše fotografie v rámci klubu "Obrazy z cest". Tentokrát to bude "Venezuelská mozaika".

[ 1464 zobrazení ]  celý článek
Výstava fotografií

Letos se již po šest na brněnském letišti uskuteční výstava fotoobrazů skupiny amatérských fotografů "Obrazy z cest " opět pod názvem Kde se létá vzhůru.

[ 1302 zobrazení ]  celý článek
Výstava fotografií

Zveme všechny přátele cestování na obrazovou projekci s povídáním na téma "Lidé a příroda Etiopie".

[ 1525 zobrazení ]  celý článek
Povídání o Etiopii

Již popáté představíme v Domu pánů z Lipé na brněnském náměstí Svobody v rámci sdružení Obrazy z cest naše nejnovější fotografie.

[ 1395 zobrazení ]  celý článek
Výstava fotografií v Domu pánu z Lipé

Letos se již popáté na brněnském letišti uskuteční výstava fotoobrazů skupiny amatérských fotografů "Obrazy z cest " opět pod názvem Kde se létá vzhůru.

[ 1995 zobrazení ]  celý článek
Výstava fotografií

Zveme všechny přátele cestování na obrazovou projekci s povídáním na téma "Národní parky a města severní Indie". Akce se uskuteční 23.5.2012 v 19:00 hodin v sále Arnošta Lustiga v Noem Arch Restaurant v Brně na ulici Cimburkova 9 u OD TESCO, Královo Pole.

[ 1799 zobrazení ]  celý článek
Povídání o Indii

Již počtvrté představíme v Domu pánů z Lipé na brněnském náměstí Svobody naše nejnovější fotografie.

[ 1633 zobrazení ]  celý článek
Výstava fotografií v Domu pánu z Lipé

Zveme všechny přátele cestování, zvláště pak po Chile, na obrazovou projekci s povídáním na téma CHILE. Akce se uskuteční 20.9.2011 v 19:00 v sále Arnošta Lustiga, Noem Arch Restaurant, v Brně na ulici Cimburkova 9 u OD TESCO, Královo Pole.

[ 1937 zobrazení ]  celý článek
Povídání o Chile